TÜM KAMU GÖREVLİLERİ :: ŞEHİT, GAZİ, VATANSEVERLER SENDİKASI
Event Etkinlik Takvimi
Link Hava Durumu

TÜM KAMU GÖREVLİLERİ

NOT: HEDEFLERİMİZ TASLAK HEDEFLER OLUP , TÜM ÜYELERİMİZİN TEKLİFLERİ ALINACAK  VE SON  TASLAK ÜYELERİMİZ TARAFINDAN  ONAYLANDIKTAN  SONRA , İLGİLİ MAKAMALARA İLETİLECEKTİR.

12 Milyon Emeklimize ödenecek olan, Ramazan Ve Kurban Bayramı ikramiye ödemelerine, tüm kamu görevlisi arkadaşlarımız dâhil edilmelidir.

- Tüm Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına ‘Uzmanlık’ getirilmelidir. Kurumlar arasında ayrım yapılmamalıdır.

- İstanbul’da görev yapanlara aylık 150 tl İstanbul farkı ödenmelidir.

- Memurlarımız , performansları ölçülmeksizin aynı maaşı almaktadırlar. Budurum az çalışan ile çok çalışan arasında bir ayrım yapılmamasına ve Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında performans hedeflerinin gerçekleşememesine neden olmaktadır.

360 derece performans değerlendirme sistemi getirilerek , olumsuz yönetici etkisi olmadan tarafsız bir performans ölçümü yapılarak maaşlarda aylık 75 ila 150 tl arasında bir performans ödemesi yapılmalıdır.

- Tüm Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında , Türkiye Genelinde servis hizmeti  uygulaması getirilmelidir.

- İstanbul’da görev yapan ve kirada oturanlara aylık 150 tl kira yardımı yapılmalıdır.

- Şeflik ve altındaki Görevde Yükselme atamalarında mülakat kaldırılmalıdır.

- Kurum içi iller arası nakil kontenjanları , kurum personel mevcudunun %2 ‘ inden az olmamalıdır.

- Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında çalışan tüm Kamu Görevlileri yaptıkları iş ve işlemler nedeniyle uğradıkları  fiziki veya psikolojik saldırılara karşı açacakları davalarda, kurum avukatları tarafından temsil edilmelidir.

- Kamu Kurum Ve Kuruluşları lojmanlarının en az %20'si Engelli Ve Yurt Kardeşlerimize ayrılmalıdır.

Kamu Kurum Ve Kuruluşları lojmanları , kamuda en yüksek maaşı alanlara tahsis edilmiş durumdadır. Bunun yerine ailenin maddi geliri dikkate alınacak bir puanlama sistemi getirilerek , lojmanlar gerçek ihtiyaç sahibi evi olmayan Kamu Görevlilerine verilmelidir.